English Lithuanian

 

 

Susikurk savo skiną!
MOYTOY kolekcija
Laptop
iPad
iPod
iPhone
PC
Šaldytuvui
Mūsų draugai
Dovanų kuponas
 
...yra tuščias  
El. pašto adresas:
Slaptažodis:English Lithuanian
 


Mūsų projektai:
Bagslove.com

Apie skinus

Būk individualus!

Skinai - tai greitas ir paprastas būdas išpuošti, išgrąžinti ar tiesiog išoriškai pakeisti savo nešiojamąjį kompiuterį, iPod’ą ar kitą elektroninį - kibernetinį draugą, taip kaip nori tu. Savo tinklapyje pateikiame daugybę skirtingų dizainų ir įvairios tematikos skinų, kurie suteiks tavo kompiuteriui ar iPod’ui individualumo, padės išsiskirti iš minios pilkai - juodai - baltų kompiuterių ar iPod’ų. Mūsų tinklapyje gali patogiai išsirinkti ir užsisakyti norimą skiną ir pakeisti tai kaip atrodai tu pats, tavo kompiuteris, tavo iPodas ar gal net ir tavo šaldytuvas :) Sėkmės renkantis patinkantį skiną mūsų tinklapyje.

Apsaugok savo kibernetinį draugą!

Ant nešiojamojo kompiuterio, iPod’o paviršiaus galima lengvai užklijuoti bet kokio dizaino atsparų aplinkos poveikiui ir mechaniniams kontaktams skiną - lipduką. Skinas - lipdukas gaminamas iš silpnos fiksacijos PVC lipduko su aukštos kokybės skaitmenine spauda, kuri atspari UV spinduliams. Paviršius laminuotas, lipdukas ne tik suteiks individualumo, bet ir apsaugos nuo įbrėžimų. Nuklijavus nepalieka klijų, nebent plonas apnašų kantelis palei kontūrą, kuris lengvai nusivalo.

O gal tau tiesiog reikia, kad tavo kompiuteris taptų įmonės vizitine kortele ir pasidabintų tavo įmonės simbolika? Galime padaryti ir taip :) Kreipkitės sales@skins.lt

TęstiSkins.lt gaminiai yra laptopo lipdukas (nešiojamojo kompiuterio lipdukas arba kompiuterio lipdukas arba notebooko lipdukas), laptopo skinas (nešiojamojo kompiuterio skinas arba kompiuterio skinas arba notebooko skinas), taip pat iPod lipdukas arba iPod skinas, šaldytuvo lipdukas, PC lipdukas, stacionaraus kompiuterio lipdukas. Skinai pritaikomi visiems laptopų gamintojams. Mes tiekiame daugybę spalvingų, originalių ir unikalaus dizaino skinų. Skinai yra lengvai užklijuojami ir pritaikomi Jūsų laptopui. Taip pat mūsų asortimente pateikiami laptopo skinai, nešiojamojo kompiuterio skinai, notebooko skinai ir iPod skinai gali būti užsakyti pagal Jūsų pasirinktą dydį ir individualų užsakymą. Skins.lt - geriausia dovana Valentinui!

 
Visos autorių teisės saugomos 2007-2014 | Sprendimas: TVS projektai - interneto svetainių kūrimas, dizainas, programavimas, hostingas, reklama | Sistema: Powered by osCommerce