English Lithuanian

 

 

Susikurk savo skiną!
MOYTOY kolekcija
Laptop
iPad
iPod
iPhone
PC
Šaldytuvui
Mūsų draugai
Dovanų kuponas
 
...yra tuščias  
El. pašto adresas:
Slaptažodis:English Lithuanian
 


Mūsų projektai:
Bagslove.com

Kaip atsiskaityti

Visus mokėjimus už prekes, įsigyjamas iš mūsų elektroninės parduotuvės, administruoja mūsų partneris, turintis SSL sertifikatą, UAB "EVP international" (administruojantis internetinio atsiskaitymo projektą www.mokejimai.lt), kurios buveinė yra Mėnulio g. 7, Vilniuje, įmonės kodas 300060819. Mes neregistruojame, nekaupiame ir negauname jokių Jūsų duomenų, nesusijusių su užsakymo vykdymu. Mūsų partneris, UAB "EVP International", gauna iš mūsų el. parduotuvės tik užsakymo numerį ir sumą, kurią persiunčia Jūsų pasirinkto atsiskaitymo banko elektroninei sistemai. Toliau viskas vyksta Jūsų banko elektroninėje aplinkoje, kur Jūs patvirtinate užpildytą mokėjimo nurodymo formą. Atsiskaitymui pavykus, Jūsų banko elektroninė sistema informuoja UAB "EVP International" apie pavykusį apmokėjimą. Mes jokiais būdais negalime sužinoti jokių Jūsų asmeninių, banko sąskaitos, slaptažodžių ir kitų duomenų. Tai visiškai saugus ir patikimas atsiskaitymo būdas internetu.

Mūsų el. parduotuvėje galimi šie atsiskaitymo būdai:

  • Paypal sistema
  • Visų didžiųjų Lietuvos bankų internetinės bankininkystės sistemos
  • "MAXIMA LT" kasose, "Lietuvos spauda" ir "Narvesen" kioskuose, "Lietuvos pašto" ir "PayPost" skyriuose, "Perlo" terminaluose
  • Paysera, Webmoney, cashU, SafetyPay, Mokipay, Sving mokėjimų sistemos ir įvairūs kiti atsiskaitymų būdai.

Prekės pristatomos per 7-10 dienų Lietuvos pašto pasiuntinių tarnybos siuntiniu. Pašto siuntos išlaidos: Lietuvoje siuntimas yra NEMOKAMAS., Europos Sąjungos šalyse - 14.95 Lt., į bet kuria kitą pasaulio šalį - 17.95 Lt. (jei užsakote daugiau nei vieną skiną, pristatymo kaina lieka kaip už vieną siuntinį). Išlaidos pridedamos prie sąskaitos atsiskaitant. Užsisakius prekių už 150 litų ir daugiau, pristatymas visame pasaulyje - nemokamas.

Iškilus klausimams rašykite sales@skins.lt

TęstiSkins.lt gaminiai yra laptopo lipdukas (nešiojamojo kompiuterio lipdukas arba kompiuterio lipdukas arba notebooko lipdukas), laptopo skinas (nešiojamojo kompiuterio skinas arba kompiuterio skinas arba notebooko skinas), taip pat iPod lipdukas arba iPod skinas, šaldytuvo lipdukas, PC lipdukas, stacionaraus kompiuterio lipdukas. Skinai pritaikomi visiems laptopų gamintojams. Mes tiekiame daugybę spalvingų, originalių ir unikalaus dizaino skinų. Skinai yra lengvai užklijuojami ir pritaikomi Jūsų laptopui. Taip pat mūsų asortimente pateikiami laptopo skinai, nešiojamojo kompiuterio skinai, notebooko skinai ir iPod skinai gali būti užsakyti pagal Jūsų pasirinktą dydį ir individualų užsakymą. Skins.lt - geriausia dovana Valentinui!

 
Visos autorių teisės saugomos 2007-2014 | Sprendimas: TVS projektai - interneto svetainių kūrimas, dizainas, programavimas, hostingas, reklama | Sistema: Powered by osCommerce