English Lithuanian

 

 

Susikurk savo skiną!
MOYTOY kolekcija
Laptop
iPad
iPod
iPhone
PC
Šaldytuvui
Mūsų draugai
Dovanų kuponas
 
...yra tuščias  
El. pašto adresas:
Slaptažodis:English Lithuanian
 


Mūsų projektai:
Bagslove.com

DUK

Ar įmanoma pagaminti vienetinio dizaino skinus?
Žinoma – siųskite mums savo dizainą ar paveiksliuką (kad Jūsų norimo dizaino ar fotografijos skinas būtų pakankamai kokybiškas, reikia siųsti aukštos kokybės fotografiją ar failą M1:1 minimum 200dpi, failo formatas gali būti įvairus: foto vaizdai -tif, jpg, vektoriniai - ai, cdr, pdf. Jeigu šie reikalavimai jums nesuprantami, siųskite norimą failą, o mes jus informuosime jeigu failo kokybė bus netinkama. Galite siųsti savo merginos, šuniuko ar automobilio paveiksliuką pagal nurodytus reikalavimus ir mes būtinai pagaminsime skiną, kokio Jūs norite ir kokio niekas kitas neturi ir niekada neturės.

Kiek užtrunka užsakyto skino pristatymas?
Paprastai skino pristatymas trunka 7-10 dienų. Esant unikaliam ir individualiam užsakymui mes visada suderiname su klientu patogius terminus.

Kiek kainuoja skino pristatymas?
Pristatymo kainos: Lietuvoje - NEMOKAMAI, Europos Sąjungos šalyse - 14.95 Lt., į bet kurią kitą pasaulio šalį - 17.95 Lt. (jei užsakote daugiau nei vieną skiną, pristatymo kaina lieka kaip už vieną siuntinį). Užsisakius prekių už 150 litų ir daugiau - pristatymas nemokamas.

Ar galima užsisakyti skinų Apple kompiuteriams?
Taip žinoma! Mūsų parduotuvėje pasirinkę norimą dizainą, skiltyje „Standartiniai dydžiai“ galite išsirinkti tris standartinių Apple MacBook 13‘, 15‘, 17‘ skinų dydžius, kurie puikiai tiks Tavo Mac‘ui. Šiuose skinuose yra iškirptas šviečiantis obuoliukas. Jei tavo Mac‘as kitoks, (pasitikrink dydį liniuote) obuoliuko iškirpti negalėsime, tačiau jį bus galima pačiam išsipjauti rėžtuku.

Ar tikrai man pavyks pačiam užklijuoti skiną ant kompiuterio?
Kol kas nesutikome žmogaus, kuris nesugebėtų užklijuoti lipduko ant savo stalo, mašinos ar lagamino, taip kad tikrai pavyks ir Jums užklijuoti skiną ant savo laptopo, iPod‘o ar bet kokio kito paviršiaus. Bet kuriuo atveju jei skiną užklijavote aukštyn kojom, nelygiai ar kaip kitaip neteisingai visada galite jį perklijuoti. Kaip klijuojamas skinas galite pamatyti čia.

Kiek ilgai galiu nešioti skiną?
Skinas pagamintas iš atsparių medžiagų, todėl galėsite skiną nešioti keletą metų, jei žinoma jo nebraižysite peiliais, nervingai nelupinėsit kampų ir jei nepaliksit savo laptopo rūgštyje ilgesniam laikui :)

Mano laptopo paviršius yra labai nestandartinės formos. Ar mano kompiuteriui tiks Jūsų skinai?
Tiesiog užsakykite kiek didesnį nei Jūsų kompiuterio išmatavimai skiną ir buitinėmis žirklėmis ar peiliu galėsite jį lengvai pritaikyti bet kokiai, kad ir pačiai netikėčiausiai formai.

Mano laptopas per vidurį turi gamintojo logotipą, kurio aš nenorėčiau uždengti. Ar mano kompiuteriui tiks Jūsų skinai?
Skiną galima lengvai karpyti, pjaustyti, todėl užsisakykite atitinkamo dydžio skiną ir galėsite atidžiai kirpdami žirklėmis ar pjaustydami rėžtuku išpjauti bet kokią skino dalį. Tam tikrai nereikalingi specialūs įgūdžiai, tiesiog būkite atidus ir kruopštus.

Man patiko Jūsų skinas, tačiau aš nenorėčiau uždengti viso kompiuterio paviršiaus. Ar galite man pasiūlyti sprendimą?
Žinoma. Jūs galite užsisakyti skina ir žirklėmis ar rėžtuku išsikirpti tik patinkančią dizaino dalį ar dalis ir jas užklijuoti tik ten kur norite. Ateityje mes ketiname Jums pasiūlyti mažų lipduku seriją, kurie pilnai nedengs klijuojamo paviršiaus.

Iš kokių medžiagų gaminamas skinas?
Mes naudojame išbandytas medžiagas ir spaudą, kurios taip pat naudojamos gaminant reklaminius grindų lipdukus, apklijuojant automobilius. Tai yra silpnos, nekenkiančios paviršiui, fiksacijos PVC lipdukai, kurių spalvos ilgai neblunka (atsparūs UV spinduliams). Skinas yra padengtas specialiu laminatu, kuris apsaugo jį ir Jūsų daikto paviršių nuo aplinkos poveikio ir mechaninių kontaktų.

Ar taikote nuolaidas užsakant didesnį kiekį skinų?
Žinoma. Užsakant didesnį kiekį skinų kreipkitės sales@skins.lt ir mes aptarsime su Jumis nuolaidas individualiai.

Esu kompiuterių didmenininkas ir norėčiau užsakyti didelį kiekį skinų pagamintų pagal individualius maketus. Ar galėtumėt įvykdyti užsakymą?
Kreipkitės į mus sales@skins.lt ir mes būtinai pagaminsime.

Ar galėčiau užsakyti 3 skinus su savo įmonės logotipu?
Būtinai įgyvendinsime ir individulius ir verslo užsakymus. Kreipkites sales@skins.lt.

Ar Jūs galite pagaminti nestandartinio dydžio skiną, pavyzdžiui, šaldytuvui ar spintai?
Kreipkitės sales@skins.lt ir mes aptarsime užsakymo detales.

Laisvalaikiu dirbu dizaineriu ir esu sugalvojęs daugybę skinų dizainų... Ar galėčiau juos Jums pasiūlyti?
Iniciatyvūs žmonės visada laukiami :) Susisiekite su mumis sales@skins.lt ir jei Jūsų darbai pasirodys įdomūs, mes būtinai sutarsime.

TęstiSkins.lt gaminiai yra laptopo lipdukas (nešiojamojo kompiuterio lipdukas arba kompiuterio lipdukas arba notebooko lipdukas), laptopo skinas (nešiojamojo kompiuterio skinas arba kompiuterio skinas arba notebooko skinas), taip pat iPod lipdukas arba iPod skinas, šaldytuvo lipdukas, PC lipdukas, stacionaraus kompiuterio lipdukas. Skinai pritaikomi visiems laptopų gamintojams. Mes tiekiame daugybę spalvingų, originalių ir unikalaus dizaino skinų. Skinai yra lengvai užklijuojami ir pritaikomi Jūsų laptopui. Taip pat mūsų asortimente pateikiami laptopo skinai, nešiojamojo kompiuterio skinai, notebooko skinai ir iPod skinai gali būti užsakyti pagal Jūsų pasirinktą dydį ir individualų užsakymą. Skins.lt - geriausia dovana Valentinui!

 
Visos autorių teisės saugomos 2007-2014 | Sprendimas: TVS projektai - interneto svetainių kūrimas, dizainas, programavimas, hostingas, reklama | Sistema: Powered by osCommerce