English Lithuanian

 

 

Susikurk savo skiną!
MOYTOY kolekcija
Laptop
iPad
iPod
iPhone
PC
Šaldytuvui
Mūsų draugai
Dovanų kuponas
 
...yra tuščias  
El. pašto adresas:
Slaptažodis:English Lithuanian
 


Mūsų projektai:
Bagslove.com

zebra love

43.43EUR / 149.95Lt

Baltas su juodais dryžiais ar juodas su baltais?
• Pakeisk pabodusio stacionaraus kompiuterio išvaizdą su skinu!
• Skinas - pagamintas iš aukštos kokybės PVC plėvelės, papildomai laminuotas
• Lengvai pritaikomas ir nuimamas

Atkreipk dėmesį, kad skinai pritaikomi ne kiekvienam stacionaraus kompiuterio korpusui - jei tavo kompiuteris įmantrių formų, turintis didelius smarkiai atsikišusius dizaino elementus - tikėtina užklijuoti skiną bus sunkoka, bet feno pagalba įmanoma. Užklijavus lipduką pakaitink iškilias vietas ir lengvai prispausk lipduką išstumdamas likusius oro burbuliukus. Taip pat atkreipk dėmesį, kad tavo PC korpuse tikriausiai yra ventiliacijos angų – pilnai jas užklijavus gali perkaisti tavo kompiuteris!!! Paprasčiausias sprendimas - neklijuoti skino toje vietoje, kur yra ventiliacijos angos arba rėžtuku išpjaustyti visas angas po to kai priklijuosi skiną, bet tai gali kiek užtrukti... :) Galima pasirinkti kiek didesnį nei tavo kompiuterio korpusas dydį ir skiną idealiai pritaikyti savo kompiuteriui žirklėmis arba rėžtuku. Prieš užsakydamas skiną pamatuok liniuote ar matavimo juosta savo stacionaraus kompiuterio plotį ir abiejų šoninių bei viršutinės plokštumos aukštį. Į eilutę „Plotis“ įrašyk kompiuterio klijuojamos dalies plotį, o į eilutę „Ilgis“ abiejų šoninių ir viršutinės plokštumos ilgių sumą. Jei savo kompiuterį žadi ardyti ir atidarinėti, rėžtuko pagalba galėsi iš anksto įrėžti plokštumų susijungimo vietas. Turėk omenyje, kad PC skiną atsiųsime ne atskiromis 3 dalimis, o kaip vieną pailgą ritinėlį.

Įvesk dydį:
Plotis: mm.
Aukštis: mm.Skins.lt gaminiai yra laptopo lipdukas (nešiojamojo kompiuterio lipdukas arba kompiuterio lipdukas arba notebooko lipdukas), laptopo skinas (nešiojamojo kompiuterio skinas arba kompiuterio skinas arba notebooko skinas), taip pat iPod lipdukas arba iPod skinas, šaldytuvo lipdukas, PC lipdukas, stacionaraus kompiuterio lipdukas. Skinai pritaikomi visiems laptopų gamintojams. Mes tiekiame daugybę spalvingų, originalių ir unikalaus dizaino skinų. Skinai yra lengvai užklijuojami ir pritaikomi Jūsų laptopui. Taip pat mūsų asortimente pateikiami laptopo skinai, nešiojamojo kompiuterio skinai, notebooko skinai ir iPod skinai gali būti užsakyti pagal Jūsų pasirinktą dydį ir individualų užsakymą. Skins.lt - geriausia dovana Valentinui!

 
Visos autorių teisės saugomos 2007-2014 | Sprendimas: TVS projektai - interneto svetainių kūrimas, dizainas, programavimas, hostingas, reklama | Sistema: Powered by osCommerce