English Lithuanian

 

 

Susikurk savo skiną!
MOYTOY kolekcija
Laptop
iPad
iPod
iPhone
PC
Šaldytuvui
Mūsų draugai
Dovanų kuponas
 
...yra tuščias  
El. pašto adresas:
Slaptažodis:English Lithuanian
 


Mūsų projektai:
Bagslove.com

Dovana - Nešiojamojo kompiuterio skinas

17.36EUR / 59.95Lt

DOVANŲ KUPONAS nešiojamojo kompiuterio skinui su nemokamu pristatymu

Norite savo draugui, bičiuliui ar kolegai padovanoti nešiojamojo kompiuterio skiną, tačiau nežinote, kokio dizaino skino jis norėtų ir kokių išmatavimų skinas jam reikalingas? Įsigykite šį DOVANŲ KUPONĄ, padovanokite jį savo draugui, bičiuliui ar kolegai ir suteikite jam galimybę pačiam pasirinkti, užsisakyti skiną ir padėkoti Jums :)

Įdėjus šį DOVANŲ KUPONĄ į krepšelį ir atsiskaičius, mes Jums pageidaujant išsiųsime elektroninę arba popierinę DOVANŲ KUPONO versiją su unikaliu kodu suteikiančiu 59.95 Lt nuolaidą nešiojamojo kompiuterio skinui ir 6.95 Lt papildomoms pašto išlaidoms Lietuvoje. Taigi Jūsų bičiulis, kolega ar draugas nemokamai galės išsirinkti standartinio dizaino laptopo skiną, kuris bus nemokamai pristatytas jo nurodytu adresu Lietuvoje. Pasirinkite ar pageidaujate elektroninės DOVANŲ KUPONO versijos (kurią galėsite persiųsti ar patys atsispausdinti ir padovanoti gyvai), ar popierinio DOVANŲ KUPONO, kuris bus išsiųstas nurodytu adresu ir pasieks jus maždaug savaitės bėgyje.

Jei Jūsų bičiulis su DOVANŲ KUPONU pageidaus arba “Pasidaryk pats skino”, arba brangesnio šaldytuvo, arba PC skino, arba norės skiną atsisiųsti į bet kurią pasaulio valstybę – panaudojus DOVANŲ KUPONĄ, jis galės papildomai “primokėti” kainų skirtumą.

Jei turite klausimų - rašykite sales@skins.lt

Pasirinkimai:
Kupono gavimo būdas:Skins.lt gaminiai yra laptopo lipdukas (nešiojamojo kompiuterio lipdukas arba kompiuterio lipdukas arba notebooko lipdukas), laptopo skinas (nešiojamojo kompiuterio skinas arba kompiuterio skinas arba notebooko skinas), taip pat iPod lipdukas arba iPod skinas, šaldytuvo lipdukas, PC lipdukas, stacionaraus kompiuterio lipdukas. Skinai pritaikomi visiems laptopų gamintojams. Mes tiekiame daugybę spalvingų, originalių ir unikalaus dizaino skinų. Skinai yra lengvai užklijuojami ir pritaikomi Jūsų laptopui. Taip pat mūsų asortimente pateikiami laptopo skinai, nešiojamojo kompiuterio skinai, notebooko skinai ir iPod skinai gali būti užsakyti pagal Jūsų pasirinktą dydį ir individualų užsakymą. Skins.lt - geriausia dovana Valentinui!

 
Visos autorių teisės saugomos 2007-2014 | Sprendimas: TVS projektai - interneto svetainių kūrimas, dizainas, programavimas, hostingas, reklama | Sistema: Powered by osCommerce