English Lithuanian

 

 

Susikurk savo skiną!
MOYTOY kolekcija
Laptop
iPad
iPod
iPhone
PC
Šaldytuvui
Mūsų draugai
Dovanų kuponas
 
...yra tuščias  
El. pašto adresas:
Slaptažodis:English Lithuanian
 


Mūsų projektai:
Bagslove.com

Susikurk savo iPod Touch skiną

8.09EUR / 27.95Lt

Būk išskirtinis!
• Apsaugo tavo iPod nuo įbrėžimų
• Pagamintas iš aukštos kokybės PVC plėvelės, papildomai laminuotas
• Lengvai pritaikomas ir nuimamas

Norėdamas užsisakyti savo unikalaus dizaino iPod skiną, įkelk aukštos kokybės fotografiją ar failą. Failo formatas gali būti įvairus: foto vaizdai .tif, .jpg, vektoriniai - .ai, .cdr, .pdf. Jeigu nesi tikras ar failo kokybė yra tinkama, siųsk jį į sales@skins.lt, o mes tave informuosime, jeigu failo kokybė bus netinkama.

Skinų – lipdukų užklijavimas nereikalauja ypatingų įgūdžių. Lengvai nuklijuojami ir keičiami. Pateikti dydžiai idealiai tiks tavo iPod grotuvui.


iPod Touch

Pasirinkimai:
iPod Touch Modelis:
FotoSkins.lt gaminiai yra laptopo lipdukas (nešiojamojo kompiuterio lipdukas arba kompiuterio lipdukas arba notebooko lipdukas), laptopo skinas (nešiojamojo kompiuterio skinas arba kompiuterio skinas arba notebooko skinas), taip pat iPod lipdukas arba iPod skinas, šaldytuvo lipdukas, PC lipdukas, stacionaraus kompiuterio lipdukas. Skinai pritaikomi visiems laptopų gamintojams. Mes tiekiame daugybę spalvingų, originalių ir unikalaus dizaino skinų. Skinai yra lengvai užklijuojami ir pritaikomi Jūsų laptopui. Taip pat mūsų asortimente pateikiami laptopo skinai, nešiojamojo kompiuterio skinai, notebooko skinai ir iPod skinai gali būti užsakyti pagal Jūsų pasirinktą dydį ir individualų užsakymą. Skins.lt - geriausia dovana Valentinui!

 
Visos autorių teisės saugomos 2007-2014 | Sprendimas: TVS projektai - interneto svetainių kūrimas, dizainas, programavimas, hostingas, reklama | Sistema: Powered by osCommerce