English Lithuanian

 

 

Susikurk savo skiną!
MOYTOY kolekcija
Laptop
  T.Kauneckas&Ciklopas
  Vespa kolekcija
  design
  be my hero
  camo-skulls
  flags
  flower power
  foto
  freaky text love
  just colors
  ornament
  texturizer
  very national
iPad
iPod
iPhone
PC
Šaldytuvui
Mūsų draugai
Dovanų kuponas
 
...yra tuščias  
El. pašto adresas:
Slaptažodis:English Lithuanian
 


Mūsų projektai:
Bagslove.com

black cat

17.36EUR / 59.95Lt
Author: nefotografas
Jeigu jums patiko kuri nors foto iš "nefotografas" albumo, parašykite mums ir jeigu bus pakankamai kokybės, mes jums pagaminsime skiną už standartinio skino kainą.

• Pagamintas iš aukštos kokybės PVC plėvelės, papildomai laminuotas
• Lengvai pritaikomas ir nuimamas
• Galite išsirinkti įvairiausių dizainų ir keleto dydžių
• Nepritaikytas pakartotiniam užklijavimui, nuėmus, tačiau gali būti dar kartą užklijuotas

Su skins.lt skinais – lipdukais pakeisk pabodusio laptopo išvaizdą! Skinų – lipdukų užklijavimas nereikalauja ypatingų įgūdžių. Lengvai nuklijuojami ir keičiami. Skinai yra įvairių dydžių. Tiesiog pasirink vieną iš pateiktų standartinių dydžių arba įvesk tikslius savo laptopo matmenis ir mes atsiųsime tavo laptopui tinkantį skiną. Jeigu nori skiną užsiklijuoti iki pat kraštų – paprasčiausiai užsisakyk didesnį skiną, kurį galėsi žirklėmis arba rėžtuku lengvai pritaikyti savo laptopui. Galimi maksimalūs lipduko išmatavimai 385x265mm.


Pasirinkimai:
Standartiniai dydžiai:
*skirtingų gamintojų standartiniai dydžiai gali skirtis, prieš užsakant patartina pamatuoti liniuote
Įvesk dydį:
Plotis: mm.
Aukštis: mm.Skins.lt gaminiai yra laptopo lipdukas (nešiojamojo kompiuterio lipdukas arba kompiuterio lipdukas arba notebooko lipdukas), laptopo skinas (nešiojamojo kompiuterio skinas arba kompiuterio skinas arba notebooko skinas), taip pat iPod lipdukas arba iPod skinas, šaldytuvo lipdukas, PC lipdukas, stacionaraus kompiuterio lipdukas. Skinai pritaikomi visiems laptopų gamintojams. Mes tiekiame daugybę spalvingų, originalių ir unikalaus dizaino skinų. Skinai yra lengvai užklijuojami ir pritaikomi Jūsų laptopui. Taip pat mūsų asortimente pateikiami laptopo skinai, nešiojamojo kompiuterio skinai, notebooko skinai ir iPod skinai gali būti užsakyti pagal Jūsų pasirinktą dydį ir individualų užsakymą. Skins.lt - geriausia dovana Valentinui!

 
Visos autorių teisės saugomos 2007-2014 | Sprendimas: TVS projektai - interneto svetainių kūrimas, dizainas, programavimas, hostingas, reklama | Sistema: Powered by osCommerce