English Lithuanian

 

 

Susikurk savo skiną!
MOYTOY kolekcija
Laptop
iPad
iPod
iPhone
PC
Šaldytuvui
Mūsų draugai
Dovanų kuponas
 
...yra tuščias  
El. pašto adresas:
Slaptažodis:English Lithuanian
 


Mūsų projektai:
Bagslove.com

Susikurk savo nešiojamojo kompiuterio skiną

20.26EUR / 69.95Lt

Būk išskirtinis!
Norėdamas užsisakyti savo unikalaus dizaino skiną, siųsk aukštos kokybės fotografiją ar failą M1:1 mažiausiai 200dpi, failo formatas gali būti įvairus: foto vaizdai .tif, .jpg (rekomenduojamas foto vaizdo dydis ne mažiau 1 - 2 Mb), vektoriniai - .ai, .cdr, .pdf. Jeigu šie reikalavimai nesuprantami, siųsk norimą failą sales@skins.lt, o mes tave informuosime, jeigu failo kokybė bus netinkama. Pateiktame meniu išsirink skino dydį ir spausk „Į krepšelį“. Gali siųsti savo merginos, šuniuko ar automobilio paveiksliuką pagal nurodytus reikalavimus ir mes būtinai pagaminsime skiną, kokio tu nori ir kokio niekas kitas neturi ir niekada neturės (garantuojame, kad tavo skino dizaino ar foto medžiagos mes netiražuosime ir jokiomis aplinkybėmis neperduosime trečiosioms šalims). Jei tarp pateiktų standartinių dydžių nerandi savo, įrašyk konkrečius savo kompiuterio matmenis ir mes pagaminsime skiną, kuris idealiai tiks tavo modeliui. Galimi maksimalūs lipduko išmatavimai 385x285mm.

Pasirinkimai:
Standartiniai dydžiai:
*skirtingų gamintojų standartiniai dydžiai gali skirtis, prieš užsakant patartina pamatuoti liniuote
Įvesk dydį:
Plotis: mm.
Aukštis: mm.
FotoSkins.lt gaminiai yra laptopo lipdukas (nešiojamojo kompiuterio lipdukas arba kompiuterio lipdukas arba notebooko lipdukas), laptopo skinas (nešiojamojo kompiuterio skinas arba kompiuterio skinas arba notebooko skinas), taip pat iPod lipdukas arba iPod skinas, šaldytuvo lipdukas, PC lipdukas, stacionaraus kompiuterio lipdukas. Skinai pritaikomi visiems laptopų gamintojams. Mes tiekiame daugybę spalvingų, originalių ir unikalaus dizaino skinų. Skinai yra lengvai užklijuojami ir pritaikomi Jūsų laptopui. Taip pat mūsų asortimente pateikiami laptopo skinai, nešiojamojo kompiuterio skinai, notebooko skinai ir iPod skinai gali būti užsakyti pagal Jūsų pasirinktą dydį ir individualų užsakymą. Skins.lt - geriausia dovana Valentinui!

 
Visos autorių teisės saugomos 2007-2014 | Sprendimas: TVS projektai - interneto svetainių kūrimas, dizainas, programavimas, hostingas, reklama | Sistema: Powered by osCommerce