English Lithuanian

 

 

Susikurk savo skiną!
MOYTOY kolekcija
Laptop
iPad
iPod
iPhone
PC
Šaldytuvui
Mūsų draugai
Dovanų kuponas
 
...yra tuščias  
El. pašto adresas:
Slaptažodis:English Lithuanian
 


Mūsų projektai:
Bagslove.com

very united kingdom

85.71EUR / 295.95Lt


Big Benas, Trafalgaro aikštė, Londono Taueris, Guinness, Guinness, Guinness, Guinness, Guinness... Labas rytas...
Skiną gali lengvai pritaikyti savo šaldytuvui tiesiog žirklėmis arba rėžtuku. Jeigu tavo šaldytuvo išmatavimai yra nestandartiniai arba nori apklijuoti ne vieną, o visas keturias plokštumas, tiesiog atsiųsk mums išmatavimus ir pageidavimus į sales@skins.lt ir mes patikslinę kainą susisieksime su tavimi ir būtinai pagaminsime skiną tavo šaldytuvui.


Norint pakeisti virtuvę - spausti "Į krepšelį"

Įvesk dydį:
Plotis: mm.
Aukštis: mm.Skins.lt gaminiai yra laptopo lipdukas (nešiojamojo kompiuterio lipdukas arba kompiuterio lipdukas arba notebooko lipdukas), laptopo skinas (nešiojamojo kompiuterio skinas arba kompiuterio skinas arba notebooko skinas), taip pat iPod lipdukas arba iPod skinas, šaldytuvo lipdukas, PC lipdukas, stacionaraus kompiuterio lipdukas. Skinai pritaikomi visiems laptopų gamintojams. Mes tiekiame daugybę spalvingų, originalių ir unikalaus dizaino skinų. Skinai yra lengvai užklijuojami ir pritaikomi Jūsų laptopui. Taip pat mūsų asortimente pateikiami laptopo skinai, nešiojamojo kompiuterio skinai, notebooko skinai ir iPod skinai gali būti užsakyti pagal Jūsų pasirinktą dydį ir individualų užsakymą. Skins.lt - geriausia dovana Valentinui!

 
Visos autorių teisės saugomos 2007-2014 | Sprendimas: TVS projektai - interneto svetainių kūrimas, dizainas, programavimas, hostingas, reklama | Sistema: Powered by osCommerce